Autodesk Revit, sadece Building Design Suite içinde yer alan, mimari ve mühendislik yazılımlarının birleştirği tek bir yazılımdır.

Suite içinde yer alan Revit, Revit Architecture, Revit Structure ve Revit MEP yazılımlarının tüm özelliklerini toplamıştır.

Autodesk Building Design Suite Premium ve Ultimate Sürümleri şimdi mimari tasarım, MEP mühendisliği ve yapı mühendisliği için tüm araçları tek bir kapsamlı uygulamada birleştiren “Autodesk Revit” yazılım ürününün yeni bir sürümünü içerir.  İş akışlarınızı düzenlemek ve diğer yapı tasarım disiplinleri ile Revit platformunda daha etkili bir şekilde iş birliği yapmak için daha geniş bir araçlar setine erişim şansını yakalayın.

Autodesk Revit ihtiyaçlarınıza göre disiplin işlevselliklerini özelleştirmenize olanak tanırken, bir diğer yandan da her bir Revit dikeyi için farklı bir içerik kütüphanesi yerine şirket kütüphanenizi düzenlemenize yardımcı olmak amacıyla tek bir içerik kütüphanesi sunar.  Tek bir uygulama içinde tüm araçlara erişilebildiğinden, endüstriye yönelik birden çok disiplinli iş akışını iyileştirir. Autodesk Revit birden çok disiplinin yer aldığı iş akışlarını destekler ve çoklu Autodesk çözümlerini yönetmeyi kolaylaştırır.

Autodesk Revit, Revit yazılımından Autodesk Showcase’e ve Revit yazılımından Autodesk 3ds Max Design yazılımına tek bir tuşa tıklayarak geçilmesini sağlayan iş akışıyla tasarımlarınızı kolaylaştırmanıza yardımcı olur. Bu özellik sadece Suit’te bulunur.

Autodesk Revit ve Autodesk Showcase arasında suit iş akışı

Kavramsal Model
İnteraktif Yürüyüş
Gerçekçi Sunum
Autodesk Revit yazılımından Autodesk Showcase yazılımına iş akışı, kavramsal model iş akışının soyut bir ortamda soyut bir görsel stilde modeli göndermesinin de dâhil olduğu önceden tanımlı çeşitli seçenekler sunar.  Etkileşimli sunum iş akışı bir yürüme alanı oluşturur ve son olarak gerçekçi sunum, modeli gönderir ve daha gerçekçi bir ortamda daha gerçekçi bir görsel stil kullanır.

Autodesk Revit yazılımından Autodesk 3ds Max Design yazılımına iş akışı biri dış, diğeri iç görüntü oluşturma için olmak üzere önceden tanımlı iki seçenek sunar.

Autodesk Revit ve Autodesk 3ds Max Design arasında suit iş akışı

3ds Max Design Dış Mekan Kaplamaları
3ds Max Design İç Mekan Kaplamaları
Autodesk Revit birden çok disiplinin yer aldığı iş akışlarını destekler ve çoklu Autodesk çözümlerini yönetmeyi kolaylaştırır.

Autodesk Student Ücretsiz Uygulama Hizmetinden Faydalanıp Reviti Ücretsiz Edinebilirsiniz.

Students Autodesk